Zdě vložte informace o Vašem eshopu (adresa provozovny, kontakty atd.)
 

Tajemství dlouhověkosti je v kvalitní vodě z korálových ostrovů Okinawa.

 
 

Korálový vápník (kalcium)

Co je to korálový vápník (kalcium)?
Je to produkt získávaný z korálu SANGO, /který se vyskytuje pouze u břehů ostrova Okinawa. Je to jediný druh korálů, který umí a může zásadně změnit vlastnosti pitné vody.
Korálový vápník (kalcium)Xtreme2O
Každý ví, že lidské tělo se skládá převážně z vody a to cca ze 70%. Historie lidského života je historie postupného vysychání. Čím je člověk starší, tím méně vody zadržuje jeho tělo. Je zajímavé, že všechna tekutá prostředí lidského organismu mají alkalickou reakci /krev 7,453 pH, lymfa 7,4 pH/. Když máme tělo velmi zakyselené je náš imunitní systém oslaben, bakterie, viry a plísně se rychle v našem těle množí. Špatně se vstřebávají vitamíny a minerály, postupně se objevují onemocnění cév, srdce, kloubů, začínají se vytvářet podmínky pro rakovinotvorné buňky. Je zajímavé, že lidský pot a moč mají kyselou reakci cca 5,5 pH. Je to tím, že se tělo zbavuje přebytečné kyseliny. Acidobazická rovnováha v našem těle je základem zdraví……ale jak ji udržovat?
Jedním z nejdůležitějších prvků pro naše tělo je kalcium-vápník. Nedostatek vápníku v těle způsobuje více než 150 chorob. Vápník je přímo spojen s acidobazickou rovnováhou organismu, vápník neutralizuje kyselost v těle. Je známo, že všechny metabolické procesy v organismu probíhají za přítomnosti vody a vápníku.