Zdě vložte informace o Vašem eshopu (adresa provozovny, kontakty atd.)
 

Tajemství dlouhověkosti je v kvalitní vodě z korálových ostrovů Okinawa.

 
 

Co je Xtreme2O

Xtreme2O
Je to drcený korál Sango /993 mg/, který obsahuje cca 70 životně důležitých prvků včetně vápníku hořčíku, sodíku, síry, železa, selenu, zinku, draslíku, fosforu, jódu, fluoru, brómu, manganu, bóru, mědi zlata, L-askorbová kyselina, vitamín C, vitamín B, stříbro a další stopové prvky potřebných k zdravému fungování našeho organismu.
Jedno alobalové balení obsahuje 6 ks sáčku cca velikosti sáčkového čaje. Můžete ji bez problému dávat svým dětem i čtyřnohým mazlíčkům. Již po prvním doušku poznáte okamžitou změnu chuti vody.
Jak vodu připravit: Jeden sáček /993 mg/ vložíme do množství 600 ml obyčejné vody a cca po dobu 15 vteřin protřepeme. Takto upravená voda, se stala zásaditou a je po 5 minutách připravena ke konzumaci. Vodu lze libovolně doplňovat, ovšem maximálně do výše 3 litrů vody na 1 sáček. Pijte ji během dne jako obyčejnou vodu. Pozor…, korály jsou ve vodě nerozpustné! Stopové prvky se předávají vodě díky mikroporezní struktuře korálů. Korálovou vodu je nejlepší vypít během dne, protože léčebné vlastnosti vody časem slábnou.
Kdy je zásaditá voda nejúčinnější: Ráno, když vypijeme první dávku. Přes celou noc jsme se potili, během noci nebo ráno se jdeme vymočit, to je důvodem proč je naše krev nejhustší. Proto doporučujeme, hned jak vstanete, vypít nejméně 0,5 litrů zásadité vody. Poté se během jedné minuty hustota krve sníží.
Korál dále ve vodě pohlcuje chlór a další škodlivé látky obsažené v obyčejné vodě. Čistí vodu od škodlivých mikroorganismů, likviduje je 2 mg stříbra, obsažené v sáčku a obohacuje vodu vápníkem, hořčíkem atd. celkem cca 70 stopovými prvky.
- Mění se pH vody – voda se stává alkalickou.
- Mění se ORP /Oxidačně Redukční Potencionál/. Voda se stává antioxidantem.
- Mění strukturu vody tím, že ji navrací paměť oceánu.
Co si ale musíme uvědomit: náš organismus byl a stále je silně devastován prostředím kde žijeme a co pijeme. Zásaditá voda nám pomůže nastartovat funkci našich buněk k tomu k čemu byly předurčeny. Proto se mohou u některých jedinců projevit potíže např. zvýšená bolest kloubů, zažívací potíže, průjem atd. nebo jiné nepříjemné reakce. Nepropadejte panice. Nic zlého se neděje, jenom vaše buňky dostávají správné vyživovací hodnoty a organismus se konečně začíná chovat tak jak má. Tyto příznaky velice rychle bez následků odezní.
Takže si zopakujme… zásaditá voda je revitalizačním prostředkem pro krev, mozek, srdce, cévy a kousek po kousku čistí každou část našeho těla od volných radikálů.
Už v 50 státech světa lidé pijí levnou zásaditou vodu Xtreme2O!!